Zarejestruj swój plan

Zarejestruj się teraz, aby aktywować swój plan usługi odzyskiwania danych Rescue obejmujący dowolną markę dysków półprzewodnikowych (SSD), dysków twardych (HDD), zewnętrznych dysków twardych (EHD), tabletów, telefonów komórkowych lub dysków SSD albo HDD zawartych w systemach multi device / drive storage box*, laptopach / komputerach stacjonarnych, a także innych przenośnych urządzeń pamięci masowej, które w elektroniczny sposób przechowują dane. Aby dokonać potwierdzenia ważnych informacji na temat klienta i produktu, potrzebna będzie kopia rachunku z identyfikatorem dostępu i produkt. W razie pytań prosimy o telefon pod numer 31-(0)20-6556-485 w Stanach Zjednoczonych / Kanadzie lub zapoznanie się z informacjami kontaktowymi dostępnymi na stronie seagate.com/srs-contact w innych krajach.

Uwaga: otrzymanie informacji dotyczących umowy zakupu może zająć do 48 godzin. Jeśli nie nastąpi to w ciągu 48 godzin, prosimy o kontakt.

Następujące produkty nie są tym razem objęte planem usługi, prosimy o kontakt, aby otrzymać pełny zwrot opłat poniesionych za zakup planu usługi.

  • Wcześniej uszkodzone urządzenia
  • Sprzęt będący pamięcią masową podłączaną za pośrednictwem sieci lub wielodyskową pamięcią masową zdolną pomieścić więcej niż dziesięć (10) dysków twardych
Zapoznaj się z kopią warunków i postanowień usługi, aby dowiedzieć się więcej.

Jeśli chcesz zaktualizować informacje dotyczące klienta, prosimy zadzwonić pod numer 31-(0)20-6556-485 lub wysłać wiadomość e-mail na adres recovery.services@seagate.com, jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych / Kanadzie, albo zapoznać się z informacjami zawartymi na stronie seagate.com/srs-contact, jeśli mieszkasz w innym regionie. Prosimy o podanie w wiadomości e-mail numeru umowy lub zamówienia oraz opisanie szczegółów zmiany.

Zakres usługi jest ograniczony do jednej pamięci masowej / dysku / urządzenia na Plan Usługi wyznaczonego w czasie rejestracji Sprzętu przy rejestracji Planu Usługi.


Informacje dotyczące rachunku

WPISZ otrzymany kod od firmy RTV EURO AGD

Anuluj

* informacje wymagane